Druhé narozeniny blogu

Druhé narozeniny blogu

Blog se mnou dnes slaví další narozeniny. Uplynul další rok mého psaní, přibylo zde několik dalších nápadů a názorů. Tento rok jsem psal čím dál tím méně, ovšem dále v této klesající křivce nechci pokračovat. Snažil jsem se psát kvalitněji, tím se trochu mé náměty na články zredukovaly. V následujícím roce bych to chtěl dohnat a trochu se opět rozepsat. Chystám se také psát i na jiných stránkách, abych přilákal nové čtenáře z jiných blogů.

Zatímco počet článků šel dolů, průměrná denní návštěvnost se pomalu zvyšovala. Nyní na blog denně přijde v průměru 92 lidí, což moc nechápu, když napíšu článek jednou za měsíc. Celkem jsem za minulý rok napsal 20 článků, což je oproti prvnímu roku působení trochu propad. To bych však chtěl v následujícím roce zlepšit. Doufám, že příští článek o narozeninách bude mít pořadové číslo větší než 100.

Když rostla průměrná denní návštěvnost, tak i celková. Oproti minulému roku se zvedla o 70% a to se mi líbí. Na to, jak málo jsem psal, jsem opravdu překvapen neustále rostoucí návštěvností. Další věcí jsou komentáře, kterých také přibyla spousta, více než první rok. Jediné, co se nám nepodařilo, je zvýšit nejvyšší počet návštěv za den. Rekord 302 zatím nebyl pokořen a výzva tedy stále pokračuje.

Do budoucna nechci opět nic plánovat. Minule jsem psal, že bych byl rád, kdyby průměrná denní návštěvnost neklesla pod 100. Velmi rychle se to blíží, takže z toho strach nemám. Spíš bych se chtěl motivovat, abych psal aspoň dvakrát za měsíc a více se zapojoval do diskuzí a komentování článků u jiných blogerů. Také jsem sliboval, že blog přejde na WordPress a vytvořím novou responzivní šablonu. Design už mám dávno připravený, akorát se zatím nenašel čas to všechno nakódovat a přepsat všechny napsané články.

4. duben

Aby tento článek nebyl jen plný žvástů o mém blogu, které stejně zajímají jen malou skupinu lidí, rozhodl jsem se napsat i něco o dnešku, protože se jedná o velice zajímavý historický den. Mimo to, 4. duben je mezinárodní den mrkve a zároveň mezinárodní den nášlapných min. Krátce vám tedy shrnu, co se před lety v tento den v daném roce přihodilo.

 • 4. 4. 1323 - král Jan Lucemburský nechal převézt svého sedmiletého syna Václava (později Karla IV.) do Francie na výchovu ke dvoru krále Karla IV. Francouzského/Sličného
 • 4. 4. 1818 - Spojené státy americké přijaly vlajku Spojených států s 13 červenými a bílými pruhy a jednou hvězdou za každý stát
 • 4. 4. 1949 - zástupci dvanácti států podepsali ve Washingtonu, D.C., Severoatlantickou smlouvu, čímž bylo založeno NATO
 • 4. 4. 1965 - v New Yorku narozen slavný americký herec Robert Downey Jr., nejvíce známý pro ztvárnění Charlieho Chaplina, Iron Mana a Sherlocka Holmese a právě dnes slaví své 50. narozeniny
 • 4. 4. 1968 - americký černošský aktivista za lidská práva Martin Luther King byl zavražděn v Memphisu v Tennessee
 • 4. 4. 1968 - program Apollo: NASA odstartovala Apollo 6
 • 4. 4. 1973 - bylo založeno Světové obchodní centrum v New Yorku
 • 4. 4. 1975 - v Albuquerque, Nové Mexiko, je Billem Gatesem a Paulem Allenem založena společnost Microsoft
 • 4. 4. 1998 - zrozena moje maličkost

Obrázek plně vystihující den 4. dubna v dějinách:

4. duben

Na závěr bych chtěl všem svým čtenářům poděkovat za návštěvy, kterých si velmi cením, a komentáře, které jsou pro mě nesmírně důležité. Doufám, že třetí rok blogu bude taky tak úspěšný a že statistiky ještě dlouho nezačnou klesat. Mám připraveno opravdu mnoho zajímavých článků, které se vám budou určitě líbit, a tak si snad najdu brzo čas je napsat. Konec novoročního proslovu a zpátky do práce.


Podobné články

Poslední články

· První narozeniny blogu (04.04.2014)
· Co plánuji na rok 2014 (04.01.2014)
· Co je to vlastně blogová... (09.11.2013)
· Googlím, proč nejde Goog... (01.12.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (26.09.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (15.07.2016)

Komentáře

 1. Honza

  dne 22. leden 2016 14:48

  Dominiku, gratuluji k dalšímu úspěšnému roku i rostoucí návštěvnosti. A přeji, aby se dále nevyšovala! Úsměv Na svůj věk píšeš velice vyzrále.

Přidat komentář

Jméno: *
Email: *
Webová stránka:
Komentář:
Vyhledávání
Autor blogu
Dominik Fryč
Dominik Fryč
Je mi 20 let, jsem bloger, student IT a baví mě webdesign.
Anketa
Máte v mobilu NFC?
Doporučuji
TOP Články
Nejčtenější
TOP 10 Android a... (52592)
Zombie apokalyps... (41314)
První zkušenost ... (41111)
Android 6.0 Mars... (34424)
Proč je Windows ... (23730)
Nejdiskutovanější
První zkušenost s ... (43)
Zombie apokalypsa 21... (36)
Proč je Windows 8 l... (22)
Rozdíl mezi geekem ... (11)
Android 6.0 Marshmal... (11)
Komentáře
Veverka Čiperka123 u článku
Rozdíl mezi geekem a nerde...
Samuel u článku
Rozdíl mezi geekem a nerde...
petr u článku
První zkušenost s eBay
Milan u článku
The Walking Dead 6. série...
Dominik Fryč u článku
První zkušenost s eBay
Reklama