Výměna odkazů

Máte zájem o výměnu odkazů s mým blogem? Není problém, vaše logo/banner se bude zobrazovat na úvodní stránce v panelu Partneři. Stačí mi pouze vaše logo/banner o velikosti 200 × 50-70 px. Při nejlepším s průhledným pozadím typu PNG, jinak berte ohled na to, že za panelem je bílé pozadí. Textové odkazy na blogu neposkytuji.

Ode mne si můžete vybrat z následujících možností. Můžete použít kód, který vložíte na své stránky. Pokud ne, podmínkou je odkaz na mou úvodní stránku bez www, což je http://dominikfryc.cz s titulkem Osobní blog Dominika Fryče. Při použití loga/banneru by měl být atribut alt s hodnotou Osobní blog Dominika Fryče.

<a href='http://dominikfryc.cz' title='Osobní blog Dominika Fryče'><img src='http://dominikfryc.cz/images/logo.jpg' alt='Osobní blog Dominika Fryče'></a>
<a href='http://dominikfryc.cz' title='Osobní blog Dominika Fryče'><img src='http://dominikfryc.cz/images/icon.png' alt='Osobní blog Dominika Fryče'></a>

V čem vám to pomůže?

Blogeři, stránky o stejném nebo podobném tématu by si měli vyměňovat podle mě odkazy, protože to je výhodné pro obě strany. Jeden bloger odkazuje na druhého většinou z těchto důvodů:

  • Zvýšení návštěvnosti
  • Zvýšení počtu nových komentářů
  • Zvýšení počtu pravidelných čtenářů
  • Vzájemné odkazování - Pagerank
  • Doporučení podobné stránky návštěvníkům
  • Celkové rozšíření komunity

Máte tedy zájem se stát partnerem blogu?

Určitě mi napište na můj email admin@dominikfryc.cz nebo můžete použít kontaktní formulář. Byl bych rád, kdyby jste předmět emailu nazvali Spolupráce nebo Výměna odkazů a v emailu napsali přesně vaší webovou adresu (s nebo bez www) a přesné změní titulku stránky. Určitě se nějak dohodneme.

Vyhledávání
Autor blogu
Dominik Fryč
Dominik Fryč
Je mi 23 let, jsem bloger, student IT a baví mě webdesign.