Zombie apokalypsa 21. století

Zombie apokalypsa 21. století

Nedávno jsme si s kámošem povídali na téma zombie filmy. Došli jsme k tomu, jaký vztah je mezi těmito filmy a dětmi. Jak nejen zombie filmy ovlivňují dnešní děti a připravují je na apokalypsu. No a o tom chci napsat dnešní článek. Kdyby třeba někdy nastala zombie apokalypsa, měly by dnešní děti ze zombie vůbec respekt? A měly by zombie vůbec šanci? Snad se vám bude líbit moje nová úvaha z trochu jiného soudku.

Zombie

Na začátek vezmu dnešní filmy se zombie, jako jsou například Zombieland, Úsvit mrtvých, 28 dní poté, Resident Evil nebo třeba Deník mrtvých. Ze seriálů je povinností napsat Živí mrtví (The Walking Dead). Když si tyto filmy a seriál vezmu, po shlédnutí těchto filmů přesně vím, co dělat kdyby zombie apokalypsa nastala, jak správně zabít zombie a vůbec, jak přežít. Ve skutečnosti by to samozřejmě bylo jiné, ale zkuste si to představit.

Apokalypsa

Dál vezmu internet. Vlastně většinou se v dnešní době kouká na filmy na internetu, takže bych je měl teoreticky zahrnout sem. Mimo filmy, na internetu existuje mnoho (někdy i zajímavých) článků ohledně zombie apokalypsy. Články typu "Jak přežít zombie apokalypsu" jsou podle mě nejlepší. Na konci každého takového článku autor píše, že jste bezpečně připraveni na apokalypsu, a že se můžete začít modlit, aby nastala. Mě to přijde docela komické, ale jak už jsem psal, zkuste si to jenom představit.

Zombie

A jak by taková zombie apokalypsa asi vypadala? Já osobně jsem přečetl těchto článků opravdu mnoho, toto téma mě velmi baví a rád koukám na zombie filmy. Když to shrnu, každý by křičel o pomoc, milovníci zombie by dělali trochu něco jiného. Vše by bylo předem vybrané. Opatřili by si vhodnou zbraň, vyhledali bezpečný úkryt a začali schraňovat zásoby, dokud by byl ještě čas.

Tímto článkem nechci nic psát proti dětem, které koukají na horory a zombie filmy, to opravdu ne. Mimochodem, já k nim patřím samozřejmě také, ale chci jenom donutit ostatní se nad tím zamysleli, ať je to třeba nemožné, jak jsou dnešní děti (hlavně děti, zombie mají rádi samozřejmě i dospělí) vybaveni a připraveni na "budoucí" zombie apokalypsu. Zajímal by mě váš názor na zombie apokalypsu, popřípadě co vy byste dělali.


Podobné články

Poslední články

· Googlím, proč nejde Goog... (01.12.2016)
· Tvorba nového webu SPŠ M... (19.01.2016)
· Co to jsou emoji (31.10.2015)
· Googlím, proč nejde Goog... (01.12.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (26.09.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (15.07.2016)

Komentáře

 1. Honza

  dne 03. srpen 2016 11:02

  Podle mě je zombie apokalipsa dost možná, ale z toho co vím o zombie a nemocech, které by to mohli spustit, si myslím, že nelze předem určit vhodný způsob zabití zombie. A ještě k tomu obstarávání zásob, zbraní a vhodného ukrytu, tam nesmíte zapomínat na to že nebudete jediní, kdo tyto věci bude shánět a ostatní se nebudou chtít vzdát jen tak.

 2. martin

  dne 23. srpen 2016 22:54

  pravydla jsou jednoduch pokud si mislyte ze budete imuni nebo nesmrtelni tak ste kurva blpci jednou te kousnou driv ci pozdeji zbrane na koste nuz na bejzbolku hrebiky ukryt nejlepe mali domek 2 patra 1puda jidlo a ty zbrane staci bohate

 3. Klokan horsky

  dne 07. leden 2017 13:23

  Zombie apokalypsa se nedá přežít! Protože filmy nejsou skutečnost a tím pádem zombie jsou nesmrtelné ale nějaký karatista by přežil protože nejzranitelnější část těla je mnicha a hlava takže by jednoduše zlomil vás.

 4. Terka

  dne 21. únor 2017 16:49

  Normálně mačetou a pěkně do hlavy :33

 5. Wolf

  dne 12. březen 2017 00:38

  Řeknu vám to jednoduše,koště,lepicí páska a mačeta,nuž či stará Nokie Šklebící se nebo ještě lepší u nás máme kladivo na bourání zdí to zpojím s motorovou pilou a něčím přidělám a volala máme ultimátní zbraň jako v dead risingu, ano tuto hru jsem zmínil protože pokud jste jí hráli umíte udělat hromady zbraní které se vám budou hodit k přežití,také pokud jste hráli dead island a dying light,tak je to samé.

 6. Dani3la

  dne 30. březen 2017 18:51

  zombie apokalipsa začina!!!!!!
  1. ludia ktory sa chovaju ako zombie, žeru ludi.
  2. bakteria ktora niči prirodu
  a čo bude ako dalšie??

Přidat komentář

Jméno: *
Email: *
Webová stránka:
Komentář:
Vyhledávání
Autor blogu
Dominik Fryč
Dominik Fryč
Je mi 22 let, jsem bloger, student IT a baví mě webdesign.
Anketa
Máte v mobilu NFC?
Doporučuji
TOP Články
Nejčtenější
TOP 10 Android a... (53020)
První zkušenost ... (43163)
Zombie apokalyps... (42529)
Android 6.0 Mars... (35483)
Recenze autokemp... (26023)
Nejdiskutovanější
První zkušenost s ... (43)
Zombie apokalypsa 21... (36)
Proč je Windows 8 l... (22)
Rozdíl mezi geekem ... (11)
Android 6.0 Marshmal... (11)
Komentáře
Veverka Čiperka123 u článku
Rozdíl mezi geekem a nerde...
Samuel u článku
Rozdíl mezi geekem a nerde...
petr u článku
První zkušenost s eBay
Milan u článku
The Walking Dead 6. série...
Dominik Fryč u článku
První zkušenost s eBay