The Walking Dead 6. série

The Walking Dead 6. série

Po dlouhých šesti měsících přichází nová série mého nejoblíbenějšího postapokalyptického seriálu The Walking Dead (Živí Mrtví). Premiéra se vysílá zítra ve 3:00 ráno, odpoledne by již mohla být u nás dostupná s českými titulky. Připravil jsem si pro vás souhrn všech spoilerů, o kterých se spekuluje již od konce páté série. Musím napřed upozornit, že nic z toho není oficiálně potvrzeno a nemusí to tak doopravdy být.

Začnu asi tím, co je jistější a ne tak děsivé. Na konci poslední epizody za titulky byly ještě dvě scény. V první si Michonne rozmyslela pověsit svojí katanu na zeď a raději si ji nechala u sebe. Jakožto zastánce zákazu zbraní v Alexandrii asi už také pocítila, že možná budou zbraně brzy potřeba. V druhé scéně jde muž, kterého zabili dva "Vlci", kolem nám známých přívěsů plných chodců a zachází za auto s nápisem "Vlci nejsou daleko". Stejného nápisu jsme si mohli všimnout v Noahově zničené komunitě. Znamená to tedy, že už se Rickova skupina v této sérii s Vlky střetne?

Chodec s "W" jako Wolfs Glenn v 6. sérii Nová postava v 6. sérii Daryl v 6. sérii

Šestá série by měla mít opět dvě poloviny s tím, že každá bude mít 8 dílů, jak jsme již zvyklí. Teď si asi myslíte, že se vše bude motat jen okolo Vlků a Rickovy skupiny, ovšem to asi není tak úplně pravda. V rozhovoru se Scottem M. Gimplem, producentem seriálu, jsme se mohli dozvědět, že Vlci přijdou až později, ale to neznamená, že v první polovině nebude žádné nebezpečí. Alexandrie by měla vydržet déle než Terminus, i když se s ním bude v něčem propojovat. Dále by se měl jeden pár vzít, a to Glenn a Magie.

Scott M. Gimple také ještě popsal první tři epizody 6. série jako šílené, akční a napínavé. Celkově první polovina série by neměla mít lidskou hrozbu, ale něčí jinou. Bude o tom, jak se lidé z Alexandrie učí přežívat. Podle komiksu by na Alexandrii mělo zaútočit velké stádo chodců složené hlavně ze zombie s písmenem "W" na čele. Jde tedy pravděpodobně o mrtváky z přívěsů, o kterých jsem již psal. Gregory Nicotero, jakožto výkonný producent a make-up umělec, by si sám rád zahrál chodce, tak schválně, jestli si ho všimneme.

Oficiální trailer na 6. sérii seriálu The Walking Dead z Comic-Conu:

V traileru si můžeme všimnout, že nová série bude opravdu akční. Zdá se, že lidé z Alexandrie Rickovi nebudou zrovna dvakrát věřit, soudím podle věty: "Kolik z nás ještě bude muset zemřít, než něco uděláme? Rick je nebezpečný!" Pravděpodobně v Alexandrii vzniknou dva tábory, které se střetnou, zatímco stěny jejich komunity budou ohrožovány chodci a samozřejmě Vlky. Dle videa bude mít svůj střet i Rick s Morganem, protože oba dva mají jiný názor na přežití.

Na konci 5. série, v okamžiku, kdy se objevil Morgan v Alexandrii, přistihl Ricka zrovna v situaci, kterou asi neměl vidět. Naposledy se s Rickem setkali v 3. sérii, avšak Morgan a Rick jsou úplně rozdílní lidé. Morgan nedokáže jen tak zabít člověka, zatímco pro Ricka to je hračka. Někdo si myslí, že Morgan v Alexandrii zeslábne. To si ale nemyslím, když do teď přežíval na vlastní pěst. V komiksu Morgan pár dní po příchodu do Alexandrie zemře, avšak v seriálu se s ním otevřela nová kapitola, tak si nemyslím, že je mu souzeno hned zemřít.

Rick s Jessie

Když už jsme u komiksu, Rick a Jessie by se měli dát po Petově smrti dohromady. To však ale asi nebude mít dlouhého trvání. Na začátku první poloviny by snad neměla žádná hlavní postava zemřít, avšak na konci této poloviny možná ano. Herec Abrahama poslal na Twitteru zprávu herci Eugena, že se mu s ním dobře pracovalo. Fanoušci to pojali jako, že je to Abrahamova poslední série. Avšak, co když je to obráceně? Abraham pak napsal, že ho rozesmívá, jak chtějí všichni vědět, co tím myslel. Původní tweet však smazal, což je trochu podezřelé a nebo to měl být jen chyták.

První postava, se kterou se budeme muset rozloučit, bude pravděpodobně Sam, syn Jessie, co má rád koláčky od Carol. Prý ho chytnou chodci a roztrhají na kusy. Jessie se ho snaží zachránit, i když ví, že je to už nemožné. Chodci ji pak táhnou mezi sebe, ona se ale pevně drží Carlovy ruky, v tom přiběhne Rick a usekne jí ruku. Tím Jessie umírá. To však ale není všechno, Carl by měl pravděpodobně přijít o oko, když bude chránit Ricka před někým, kdo se chce pomstít za smrt Jessie. Takové vzrůšo jste nečekali co?

Carl z komiksu Negan z komiksu

Zatím není tedy potvrzené, že nějaká hlavní postava umře, ale je to velmi pravděpodobné, už jen kvůli tomu, že by se v příběhu měl objevit všemi očekávaný komiksový Negan. Objevily se také drby o tom, že herec ztvárňující Ricka chce, aby jeho postavu zabili. Prý kvůli tomu, že musí své děti a ženu neustále tahat z domova v Anglii do Ameriky kvůli práci. Jeho zástupce prý tyto fámy vyvrátil. Je to pochopitelné, protože Andrew Lincoln se díky seriálu stal velmi populárním hercem a jen těžko by seriál z vlastní iniciativy opouštěl. A vůbec, dokázali byste si představit seriál bez Ricka? Já tedy rozhodně ne.

Na co se tedy těšit? První díl by měl mít přibližně hodinu a producenti ho nazývají propletenou hádankou. Šestá série má často obsahovat návraty do minulosti srovnávané se současností. Jeden díl by měl být celý jen o návratech, tak jako u smrti Tyreeseho v minulé sérii. Tak zítra uvidíme, co si pro nás tvůrci seriálu připravili. Pro ty, co by se také chtěli podívat, přidávám odkaz, kde se na nové díly budu koukat já. Těšíte se na 6. sérii?


Podobné články

Poslední články

· Googlím, proč nejde Goog... (01.12.2016)
· Tvorba nového webu SPŠ M... (19.01.2016)
· Co to jsou emoji (31.10.2015)
· Googlím, proč nejde Goog... (01.12.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (26.09.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (15.07.2016)

Komentáře

 1. Guesswho

  dne 03. duben 2016 19:04

  Super článok, seriál môžeš pozrieť online tu
  http://tvserialy.sk/the-walking-dead/

 2. Tomáš D.

  dne 05. listopad 2016 21:12

  A kdy příjde i český dabing?

 3. Milan

  dne 19. únor 2019 16:37

  Môžeš sledovať online tu https://sledujserialy.to/serial/walking-dead a filmy tu https://www.sledujfilmy.to/

Přidat komentář

Jméno: *
Email: *
Webová stránka:
Komentář:
Vyhledávání
Autor blogu
Dominik Fryč
Dominik Fryč
Je mi 22 let, jsem bloger, student IT a baví mě webdesign.
Anketa
Máte v mobilu NFC?
Doporučuji
TOP Články
Nejčtenější
TOP 10 Android a... (53020)
První zkušenost ... (43164)
Zombie apokalyps... (42530)
Android 6.0 Mars... (35484)
Recenze autokemp... (26024)
Nejdiskutovanější
První zkušenost s ... (43)
Zombie apokalypsa 21... (36)
Proč je Windows 8 l... (22)
První rok studia ob... (11)
Rozdíl mezi geekem ... (11)
Komentáře
Veverka Čiperka123 u článku
Rozdíl mezi geekem a nerde...
Samuel u článku
Rozdíl mezi geekem a nerde...
petr u článku
První zkušenost s eBay
Milan u článku
The Walking Dead 6. série...
Dominik Fryč u článku
První zkušenost s eBay