Mobilní verze GTA San Andreas

Mobilní verze GTA San Andreas

Rockstar Games vydali populární hru GTA San Andreas nyní i pro mobilní zařízení. Hra je nyní dostupná pro iOS, příští týden bude i pro Android a Windows Phone. Na Apple iTunes je v tuto chvíli hra za $6.99 nebo 5.99 €. Cena se mi zdá docela pěkná, protože GTA San Andreas je opravdu parádní hra, nyní i na mobilech a tabletech. Je vidět, že vývojáři z Rockstaru si dali opět záležet.

Ve hře nás čeká inovovaná detailní grafika, dynamické stíny, větší vykreslovací vzdálenost, detailně vytvořené postavy, modely dopravních prostředků a zbraní a mnohem více. Je to nejlépe vytvořené San Andreas. Vývojáři pečlivě zapracovali i na dotykovém ovládání, aby hra neztrácela na funkčnosti a ovladatelnosti. Jsou ty tři barevná schémata ovládacích prvků pro ježdění, běhání a plavání. Systém checkpointů je také upraven, aby byl jednoduší na mobilech a tabletech.

Oficiální screen ze hry od Rockstar Games Oficiální screen ze hry od Rockstar Games Oficiální screen ze hry od Rockstar Games Oficiální screen ze hry od Rockstar Games

GTA San Andreas původně vyšlo v roce 2004 pro PS2 a o rok později pro PC a Xbox. Mobilní verze má 1,63 GB, je to tedy více než GTA Vice City pro mobilní zařízení, které má na iOS přibližně 930 MB. Nyní je hra dostupná na těchto zařízeních: iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPod Touch 5gen, iPad 2, 3, 4, iPad Air a iPad Mini. Na Androidu by měla být hra kompatibilní s většinou zařízení. Nechybí ani plná podpora ovladačů.

Grand Theft Auto San Andreas hrané na iOS:

Vlastním GTA Vice City na tabletu s Androidem, takže mám s mobilním GTA již nějakou zkušenost. Hra je skvěle překonvertovaná, nabízí lehké ovládání. Samozřejmě doporučuji. Doufám, že bude GTA San Andreas na tablety a mobily ještě lepší, propracovanější, a že si ji koupím, až budu mít výkonnější tablet. Více informací se dozvíme později, až bude hra i na Androidech a Windows Phone. Obrázky a informace byly použity z oficiální stránky Rockstar Games.


Podobné články

Poslední články

· Něco málo o Angry Birds... (29.04.2014)
· Recenze hry The Walking ... (23.11.2013)
· Halloween v Guild Wars 2... (20.10.2013)
· Googlím, proč nejde Goog... (01.12.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (26.09.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (15.07.2016)

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první, kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Jméno: *
Email: *
Webová stránka:
Komentář:
Vyhledávání
Autor blogu
Dominik Fryč
Dominik Fryč
Je mi 26 let, jsem bloger, student IT a baví mě webdesign.
Anketa
Máte v mobilu NFC?
TOP Články
Nejčtenější
TOP 10 Android a... (55075)
První zkušenost ... (52591)
Zombie apokalyps... (49051)
Rozdíl mezi geek... (47474)
Android 6.0 Mars... (38709)
Nejdiskutovanější
První zkušenost s ... (46)
Zombie apokalypsa 21... (36)
Proč je Windows 8 l... (22)
Reklamy kolem nás (15)
První rok studia ob... (13)
Komentáře
Kamakova u článku
Reklamy kolem nás
Aleš Jan u článku
Reklamy kolem nás
Yveta Cáková u článku
Reklamy kolem nás
Yveta Cáková u článku
Reklamy kolem nás
Petr Kopinec u článku
Zahraniční stáž v Anglii #...