Něco málo o Angry Birds

Něco málo o Angry Birds

Po delší době si dáme takový seznamovací článek, tentokrát o hře Angry Birds, kterou většina z vás určitě zná. Narazil jsem na ní asi před čtyřmi lety na vypůjčeném iPadu. Později jsem dostal svůj vlastní tablet a hádejte, kterou první hru jsem si nainstaloval. Tehdy byla jen originální a Rio verze, žádné vesmírné či automobilové. Ačkoliv jsem na tom byl trochu závislý, nikdy se mi nepodařilo dohrát všechny úrovně.

Již od svého vzniku v roce 2009 je finská počítačová hra Angry Birds velice populární. V budoucnu se možná dočkáme i televizního či filmového zpracování této tématiky. Fanoušci si můžou pořídit třeba tématický kryt na mobil nebo plyšáky.

O co ve hře jde?

Ptákům byla odcizena vejce jejich nepřáteli, zelenými prasaty, a ty jim je musíš pomoct získat zpět. Pomocí praku jsou rozzlobení ptáci vymršťováni do herního pole proti nepříteli, a tím jej zneškodní. Ve skvělých online hrách si můžeš vyzkoušet několik verzí této zábavy s pokaždé trochu jiným příběhem. Hra pobaví děti i dospělé.

Angry Birds

Rozzlobení ptáci útočí

Osvoboď uvězněné ptačí kamarády ve hře Angry Birds Rio. Rozzuření ptáci, kteří zůstali na svobodě, mohou své kamarády zachránit, a to jedině tak, že je vystřelíš z praku směrem ke klecím. Vyšší bodové skóre získáš tak, že se strefíš na co nejméně pokusů. K ovládání stačí jednoduše myš.

Ve vesmíru bojují ptáci o své zabrané planety. Planety jim zabrala jak jinak než zelená prasata, jedná se o hru Angry Birds Space. Rozzuření ptáci bojují za spravedlnost a vrhají se na oběžnou dráhu planet. Cílem je likvidovat prasečí pevnosti a získat své planety zpět. A zase zde platí, jako u všech těchto her, čím méně výstřelů, tím více bodů.

Angry Birds

Pomoz ptákům vyzrát nad nepřátelskými prasaty

Angry Birds lze zařadit mezi hry demoliční. Skvěle se u ní vybijete. Výborná je například halloweenská verze Angry Birds Halloween, ve které ptáci ničí příbytky nepřátelských prasat, a ta pak nemají šanci vyhrát. Rozzuření ptáci mstí svou křivdu opravdu poctivě.

V Automobilové odplatě se ptáci prohánějí v podobném automobilu, který měla rodinka Flinstoneových. Proháněj se s ptáky před různorodé terénní překážky a překonávej nástrahy na cestě. Zde k ovládání používáš nikoliv myš, ale šipky na klávesnici. U každé verze této online hry se každopádně skvěle pobavíš.

PS: Ano, článek jsem opravdu nepsal já.


Podobné články

Poslední články

· Mobilní verze GTA San An... (13.12.2013)
· Recenze hry The Walking ... (23.11.2013)
· Halloween v Guild Wars 2... (20.10.2013)
· Googlím, proč nejde Goog... (01.12.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (26.09.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (15.07.2016)

Komentáře

  1. Captain Obvious

    dne 30. duben 2014 03:43

    Wow, tak takhle užitečnej článek jsem už dlouho nečetl. Určitě nejsem sám, kdo hrozně toužil vědět něco málo o Angry Birds a jeho sen se mu splnil až díky tvýmu super blogísku. Jen tak dál.

  2. Petr Kirchhof

    dne 30. duben 2014 17:54

    Captain Obvious: Jelikož znám Dominikův styl psaní tak se domnívám, že tento článek nepochází od něj a může to být reklamní článek od někoho jiného Úsměv

Přidat komentář

Jméno: *
Email: *
Webová stránka:
Komentář:
Vyhledávání
Autor blogu
Dominik Fryč
Dominik Fryč
Je mi 19 let, jsem bloger, student IT a baví mě webdesign.
Anketa
Máte v mobilu NFC?
Doporučuji
TOP Články
Nejčtenější
TOP 10 Android a... (48206)
Zombie apokalyps... (32475)
První zkušenost ... (29299)
Proč je Windows ... (19797)
Čištění notebook... (19378)
Nejdiskutovanější
Zombie apokalypsa 21... (36)
První zkušenost s ... (36)
Proč je Windows 8 l... (22)
Android 6.0 Marshmal... (11)
První rok studia ob... (11)
Komentáře
Radim u článku
Recenze Xiaomi MiBand
Dominik Fryč u článku
První zkušenost s eBay
AdeleH u článku
První zkušenost s eBay
Dominik Fryč u článku
První zkušenost s eBay
Martin u článku
První zkušenost s eBay
Reklama