Něco málo o Angry Birds

Něco málo o Angry Birds

Po delší době si dáme takový seznamovací článek, tentokrát o hře Angry Birds, kterou většina z vás určitě zná. Narazil jsem na ní asi před čtyřmi lety na vypůjčeném iPadu. Později jsem dostal svůj vlastní tablet a hádejte, kterou první hru jsem si nainstaloval. Tehdy byla jen originální a Rio verze, žádné vesmírné či automobilové. Ačkoliv jsem na tom byl trochu závislý, nikdy se mi nepodařilo dohrát všechny úrovně.

Již od svého vzniku v roce 2009 je finská počítačová hra Angry Birds velice populární. V budoucnu se možná dočkáme i televizního či filmového zpracování této tématiky. Fanoušci si můžou pořídit třeba tématický kryt na mobil nebo plyšáky.

O co ve hře jde?

Ptákům byla odcizena vejce jejich nepřáteli, zelenými prasaty, a ty jim je musíš pomoct získat zpět. Pomocí praku jsou rozzlobení ptáci vymršťováni do herního pole proti nepříteli, a tím jej zneškodní. Ve skvělých online hrách si můžeš vyzkoušet několik verzí této zábavy s pokaždé trochu jiným příběhem. Hra pobaví děti i dospělé.

Angry Birds

Rozzlobení ptáci útočí

Osvoboď uvězněné ptačí kamarády ve hře Angry Birds Rio. Rozzuření ptáci, kteří zůstali na svobodě, mohou své kamarády zachránit, a to jedině tak, že je vystřelíš z praku směrem ke klecím. Vyšší bodové skóre získáš tak, že se strefíš na co nejméně pokusů. K ovládání stačí jednoduše myš.

Ve vesmíru bojují ptáci o své zabrané planety. Planety jim zabrala jak jinak než zelená prasata, jedná se o hru Angry Birds Space. Rozzuření ptáci bojují za spravedlnost a vrhají se na oběžnou dráhu planet. Cílem je likvidovat prasečí pevnosti a získat své planety zpět. A zase zde platí, jako u všech těchto her, čím méně výstřelů, tím více bodů.

Angry Birds

Pomoz ptákům vyzrát nad nepřátelskými prasaty

Angry Birds lze zařadit mezi hry demoliční. Skvěle se u ní vybijete. Výborná je například halloweenská verze Angry Birds Halloween, ve které ptáci ničí příbytky nepřátelských prasat, a ta pak nemají šanci vyhrát. Rozzuření ptáci mstí svou křivdu opravdu poctivě.

V Automobilové odplatě se ptáci prohánějí v podobném automobilu, který měla rodinka Flinstoneových. Proháněj se s ptáky před různorodé terénní překážky a překonávej nástrahy na cestě. Zde k ovládání používáš nikoliv myš, ale šipky na klávesnici. U každé verze této online hry se každopádně skvěle pobavíš.

PS: Ano, článek jsem opravdu nepsal já.


Podobné články

Poslední články

· Mobilní verze GTA San An... (13.12.2013)
· Recenze hry The Walking ... (23.11.2013)
· Halloween v Guild Wars 2... (20.10.2013)
· Googlím, proč nejde Goog... (01.12.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (26.09.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (15.07.2016)

Komentáře

  1. Captain Obvious

    dne 30. duben 2014 03:43

    Wow, tak takhle užitečnej článek jsem už dlouho nečetl. Určitě nejsem sám, kdo hrozně toužil vědět něco málo o Angry Birds a jeho sen se mu splnil až díky tvýmu super blogísku. Jen tak dál.

  2. Petr Kirchhof

    dne 30. duben 2014 17:54

    Captain Obvious: Jelikož znám Dominikův styl psaní tak se domnívám, že tento článek nepochází od něj a může to být reklamní článek od někoho jiného Úsměv

Přidat komentář

Jméno: *
Email: *
Webová stránka:
Komentář:
Vyhledávání
Autor blogu
Dominik Fryč
Dominik Fryč
Je mi 22 let, jsem bloger, student IT a baví mě webdesign.
Anketa
Máte v mobilu NFC?
Doporučuji
TOP Články
Nejčtenější
TOP 10 Android a... (53020)
První zkušenost ... (43164)
Zombie apokalyps... (42530)
Android 6.0 Mars... (35483)
Recenze autokemp... (26023)
Nejdiskutovanější
První zkušenost s ... (43)
Zombie apokalypsa 21... (36)
Proč je Windows 8 l... (22)
Rozdíl mezi geekem ... (11)
Android 6.0 Marshmal... (11)
Komentáře
Veverka Čiperka123 u článku
Rozdíl mezi geekem a nerde...
Samuel u článku
Rozdíl mezi geekem a nerde...
petr u článku
První zkušenost s eBay
Milan u článku
The Walking Dead 6. série...
Dominik Fryč u článku
První zkušenost s eBay