Co plánuji na rok 2014

Co plánuji na rok 2014

Je tu nový rok 2014. Čas ujasnit si nové priority a uvědomit si, co chceme tento rok dokázat. Proto jsem se rozhodl napsat krátký článek o tom, co se chystám dělat a změnit v roce 2014. A to jak v osobním životě, tak i na blogu. Prozradím vám, o čem chci v novém roce více psát a co bude hlavními tématy. Taky bych rád napsal krátké zhodnocení minulého roku a připsal pár zajímavých statistik.

Zhodnocení roku 2013

Minulý rok byl podle mě celkem zdařilý. Jak v osobním životě, tak i na blogu. Dodělal jsem základní školu s vyznamenáním a byl jsem přijat na obě střední školy, které jsem si vybral. V dubnu jsem založil tento osobní blog a začal sem psát pravidelně články. Celý rok jsem na blogu pracoval a zlepšoval vše, co šlo. Kdybych měl porovnat verzi blogu v dubnu a teď, našlo by se několik zásadních rozdílů.

Vzhledem k tomu, že jsem s tímto blogem začínal úplně od nuly, myslím si, že za těch 9 měsíců jsem blog poměrně dobře vypracoval i co se týče statistik. Celkový počet návštěv je něco přes 11 000, komentářů je již více než 100 a článků (bez tohoto) 38. Za poslední měsíc prosinec byla průměrná návštěvnost kolem 100, za což jsem velice rád. Nejvíce návštěv tu bylo 22. prosince a to 298. Celkové přečtení všech článků dohromady je přes 34 000, což se mi také velice líbí. Nebudu se tu moc rozepisovat, o statistikách blogu se hlavně zmíním až v dubnovém článku, kdy to bude rok od založení.

Rozjezd blogu za rok 2013, za což jsem velice rád

Osobní předsevzetí pro nový rok

Minulý rok jsem hodně věcí odkládal, bohužel i těch důležitých. Věnoval jsem se hodně věcem, které neměly až takový smysl, takže jsem ztratil dost času. V novém roce se chci zaměřit hlavně na ty věci, které jsem odkládal a které je potřeba zlepšit. Také bych se chtěl naučit několik nových věcí a schopností, tak snad se mi to bude dařit plnit. Rozhodl jsem se napsat pár věcí, které do mého seznamu patří:

 • Pravidelně 3× týdně posilovat a více sportovat
 • Budu jíst zdravěji, hlavně ovoce a omezím nezdravá jídla
 • Pokusím se napsat článek alespoň 1× za 2 týdny
 • Chci se naučit dobře vařit a začít jezdit na snowboardu
 • Přes rok pravidelně chodit se psem na procházky
 • Naučit se pracovat ve Wordpressu, After Effects a Cinema 4D

Plány na rok 2014

Tady na blogu bych chtěl vylepšit spoustu věcí, ale většina z nich jsou pouhé maličkosti, kterých si normální návštěvník nebo čtenář nevšimne. Pravděpodobně ještě trochu upravím patičku webu, jinak se změnou designu nebudu vůbec zabývat. Možná udělám časem responzivní design, což je design, který se trochu jinak zobrazuje na počítači, na tabletu a jinak na mobilu, aby byl text čitelnější a návštěvník s malým displayem nemusel celou stránku vždy přibližovat.

Hlavní změny plánuji zde v administraci, protože tu mám zařízenou opravdu katastrofálně, špatně a zdlouhavě se tu píšou články. To vás však asi moc nezajímá, spíše, co se chystám psát z články a na co se můžete těšit. Konkrétně vám však názvy článků nepředstavím, popravdě ani já ještě nemám moc článků naplánovaných. Chtěl bych se zaměřit trochu více na operační systém Android a na grafiku. Určitě bych chtěl dělat více návodů a možná začnu psát častěji recenze.

Budu se držet hlavně toho, které jsou nečtenější a nejžádanější témata a co vás zajímá, což vím díky starší anketě. Nemůžu vám slíbit větší aktivitu, už teď jsem rád, že stíhám občas napsat článek a myslím si, že čtyři články za měsíc je přijatelné. Chtěl bych víc číst a komentovat články na jiných blozích a sehnat více spřátelených blogů. Tak to by bylo asi tak vše, co vám můžu prozradit o mých plánech do tohoto roku. Neříkám, že se mi vše povede splnit, ale doufám, že to aspoň většina bude. Pokud máte taky nějaký seznam věcí, které chcete stihnout v roce 2014, klidně se pochlubte do komentářů.


Tagy: plány blog 2014 

Podobné články

Poslední články

· Druhé narozeniny blogu (04.04.2015)
· První narozeniny blogu (04.04.2014)
· Co je to vlastně blogová... (09.11.2013)
· Googlím, proč nejde Goog... (01.12.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (26.09.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (15.07.2016)

Komentáře

 1. lední brtník

  dne 05. ledna 2014 00:18

  piš to, co zajímá tebe. když se budeš řídit jen nejčtenějšími články, budeš psát pro debily o windows 8.

 2. Dominik Fryč

  dne 05. ledna 2014 00:25

  Máš pravdu, ale zas právě nechci psát třeba nějaké články ze života nebo tak, protože to ani nikoho nezajímá a kdo by si to četl. Dávám na výběr z těch témat, které zajímají mě, takže je to podle mě v pohodě.

 3. rc4

  dne 05. ledna 2014 18:05

  Gratuluji ke stále stoupající návštěvnosti a jen tak dál Úsměv.

 4. Dominik Fryč

  dne 10. ledna 2014 17:05

  Díky moc. Úsměv

 5. Tomáš Auer

  dne 19. ledna 2014 20:40

  Skvělé plány do nového roku. Držím palce, ať ti všechno vyjde. Já jsem svůj seznam sepsal tady. http://auertomas.cz/25-veci-v-roce-2014/

Přidat komentář

Jméno: *
Email: *
Webová stránka:
Komentář:
Vyhledávání
Autor blogu
Dominik Fryč
Dominik Fryč
Je mi 26 let, jsem bloger, student IT a baví mě webdesign.
Anketa
Máte v mobilu NFC?
TOP Články
Nejčtenější
TOP 10 Android a... (55075)
První zkušenost ... (52591)
Zombie apokalyps... (49051)
Rozdíl mezi geek... (47475)
Android 6.0 Mars... (38710)
Nejdiskutovanější
První zkušenost s ... (46)
Zombie apokalypsa 21... (36)
Proč je Windows 8 l... (22)
Reklamy kolem nás (15)
První rok studia ob... (13)
Komentáře
Kamakova u článku
Reklamy kolem nás
Aleš Jan u článku
Reklamy kolem nás
Yveta Cáková u článku
Reklamy kolem nás
Yveta Cáková u článku
Reklamy kolem nás
Petr Kopinec u článku
Zahraniční stáž v Anglii #...