Návrat na Superpařbu

Návrat na Superpařbu

Asi před dvěma týdny jsem se rozhodl, že opět začnu hrát SA:MP. Kde jinde, než na českém nejlepším serveru Superpařba. Na tomto serveru jsem kdysi hrával, měl jsem tu dost kámošů a patřil jsem do nejlepšího gangu na serveru. Měl jsem nehorázné množství peněz a nejluxusnější dům. Dobře, možná trochu přeháním, ale boháč jsem opravdu byl. Nyní hraji pouze chvíli a už jsem opět v nejlepším gangu a éra Diffusera pokračuje.

Historie Diffusera na Superpařbě

Psal se den, no.. myslím, že to bylo září roku 2010. Zabrousíme tedy do dávné historie. Pamatuji si ještě klienta 0.3a. Tehdy jsem začal hrát pod nickem Hilary. Možná se někomu, kdo v té době hrál, vybaví moje akcička, kdy jsem bývalému administrátorovi, RocketLauncherovi, dal takový malý dáreček k "virtuální svatbě". Zabil jsem vrtulníkem přes 100 svatebčanů, ale jinak jsem hrál převážně podle pravidel. V této době jsem se ještě seznámil s bývalou ...[SkiLLeR]... (Nikys) a @ngel. Hrál jsem asi půl roku, pak nastala éra Metinu2. Na prázdniny jsem se ale zase vrátil, už s novým nickem, Diffuser. Zase jsem hrál asi půl roku, pak jsem měl zase pauzu, zase jsem hrál a to bylo asi všechno.

Hilary, původní skin Můj vůbec první screen ze SA:MP

Při mém poslední hraní, asi před těmi dvěma roky, jsem byl ve svém gangu Game Masters, později All Mafioso Are Sweets (aneb gang, se kterým jsem vydělal přes dvě miliardy a to bylo v té době velkým úspěchem). Nakonec jsem skončil ve We haven't eyes. Dnes jsem v nejlepším gangu 18th Street Gang, nástupcem gangu We haven't eyes.

Něco málo o Superpařbě

Superpařba je nejlepší server v ČR, možná i střední Evropě. A to díky hlavnímu administrátorovi, ATomasovi. To je programátor a pawner módu Reálné Země 8.1. Superpařba je volně dostupný server pro každého hráče SA:MP s kapacitou 400 lidí. IP adresa serveru je play.superparba.eu:7777. Na serveru se musíte zaregistrovat, dále se při každém připojení přihlašujete. Zachovávají se vám statistiky killů, smrtí, nahraných hodin, peněz, atd. Můžete si koupit dům, nemovitost, podnik nebo pracovat ve firmě. Je tu více než 30 různých zaměstnání. Můžete si zakoupit premium účet za poměrně malé částky. Více se dozvíte na webu Superpařby.

Screen z akce "letu smrti" s hydrou Screen z akce "vlak smrti" v trochu jiném podání

Chceš hrát taky?

Pokud by jsi chtěl začít se mnou hrát, není problém. Jediné, co potřebuješ, je mít originální verzi GTA San Andreas. Poté jsi můžeš nainstalovat SA:MP. Aktuální verze klienta je 0.3x. Po nainstalování stačí přidat server s IP, kterou jsem psal výše. Pak se zaregistruj a napiš mi, rád ti se začátky pomůžu.


Podobné články

Poslední články

· Něco málo o Angry Birds... (29.04.2014)
· Mobilní verze GTA San An... (13.12.2013)
· Recenze hry The Walking ... (23.11.2013)
· Googlím, proč nejde Goog... (01.12.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (26.09.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (15.07.2016)

Komentáře

 1. DUDA

  dne 13. července 2013 14:00

  ahoj hrajes tam furt a mas skype nebo tak? popr pod jakym menem hrajes?

 2. Dominik Fryč

  dne 18. července 2013 08:53

  Ahoj, už nehraju, nick je napsaný v článku..

 3. Xaxík

  dne 26. července 2013 00:55

  18TH jsou lemplové. .
  Mají členy z větší části pomatené a většina, i když mají mají uziny, tak s nimi stojí na místě a střílejí po vás v snaze vás zabít... Zkrátka o tomhle se dá myslet jedině..Brekekeke nic víc.
  Nevím jak na tom byli za starých let...Již si nepamatuji a nevím zda jsem v jejich slavném okamžiku hrál, ale dnes stojí za nic a nabírají do gangu i doopravdy naprosté děti z věkové kategorie 8 let, takže v celku zajímavé.
  Ke všemu nedávno jsem hrál šarvátku proti tomuhle gangu.
  2vs7 boj byl co vím pouze s uzinam 18th.
  Roztříleli jsme 6 členů z 18th, kdy mi mezi tím padl parťák a 7 člen mě zabil způsobem, že si musel sednou na spolujezdce, čímž díky novému bugu dostal odolnost tanka(neprůstřelnost). Čímž pádem už bylo jasné jaké mám šance...
  Zkrátka z mé strany lamy.

 4. Dominik Fryč

  dne 12. srpna 2013 14:16

  Máš pravdu 18th se stal opravdu strašným gangem. Kolem konce května jsem přestával hrát kvůli tomu, že polovina gangu byly malé děti, které dělaly jenom bordel. Později jsem odešel s tím, že se z nejlepšího gangu stala partička malých dětí, co neumějí vůbec hrát.

Přidat komentář

Jméno: *
Email: *
Webová stránka:
Komentář:
Vyhledávání
Autor blogu
Dominik Fryč
Dominik Fryč
Je mi 26 let, jsem bloger, student IT a baví mě webdesign.
Anketa
Máte v mobilu NFC?
TOP Články
Nejčtenější
TOP 10 Android a... (55075)
První zkušenost ... (52591)
Zombie apokalyps... (49051)
Rozdíl mezi geek... (47474)
Android 6.0 Mars... (38709)
Nejdiskutovanější
První zkušenost s ... (46)
Zombie apokalypsa 21... (36)
Proč je Windows 8 l... (22)
Reklamy kolem nás (15)
První rok studia ob... (13)
Komentáře
Kamakova u článku
Reklamy kolem nás
Aleš Jan u článku
Reklamy kolem nás
Yveta Cáková u článku
Reklamy kolem nás
Yveta Cáková u článku
Reklamy kolem nás
Petr Kopinec u článku
Zahraniční stáž v Anglii #...