Blogujeme společně

Blogujeme společně

Určitě jste si všimli nového panelu Partneři na pravé straně. Je to panel pro ikony webů a blogů, kteří se mnou spolupracují. Teď, když už mám většin chyb vyřešených, design zatím upravovat také nebudu a už jsem napsal několik článků, je čas na spolupráci s ostatními. Ještě mi chybí Pagerank, ale myslím si, že ho dostanu během pár týdnů podle posledních aktualizacích Pageranku. Takže nyní hledám weby, blogy nebo fóra, které by se mnou chtěli spolupracovat.

Proč jsem pro výměnu odkazů?

Blogeři, stránky o stejném nebo podobném tématu by si měli vyměňovat podle mě odkazy, protože to je výhodné pro obě strany. Jeden bloger odkazuje na druhého většinou z těchto důvodů:

 • Zvýšení návštěvnosti
 • Zvýšení počtu nových komentářů
 • Zvýšení počtu pravidelných čtenářů
 • Vzájemné odkazování - Pagerank
 • Doporučení podobné stránky návštěvníkům
 • Celkové rozšíření komunity


No a o to mi právě jde. Hlavním cílem je rozšíření komunity blogu, což pro mě a mé partnery znamená větší počet čtenářů, komentářů a vůbec reakcí na články. Proto si myslím, že je lepší, když na svůj blog dáte několik odkazů na jiné blogery nebo podobně zaměřené stránky.

Koho hledám?

Vzhledem k tomu, že se spoluprací teprve začínám a můj blog ještě nemá ani Pagerank, tak si moc vybírat nemůžu. Procházím různé stránky, a když jsou podobně zaměřeni, mají velmi pěkný vzhled, pěkně napsané články nebo se mi prostě líbí, napíšu autorovi nebo vlastníkovi, zda by chtěl se mnou spolupracovat.

Nemám podmínku, že musíte mít redakční systém třeba Wordpress, můžete mít klidně vlastní nebo žádný. Nejraději spolupracuji s blogery a se stránkami o IT. Jediné, co nechci je, aby vaše stránky neobsahovaly malware nebo jiné viry, několik let starý neměnný obsah, miliony odkazů nebo cokoliv o Justinu Bieberovi.

Chceš se stát partnerem blogu?

Nemám problém. Stačí jednoduše napsat na můj email. Můžeš použít kontaktní formulář. Do předmětu pak prosím napiš Spolupráce, abych věděl, že jde o výměnu ikonek ještě před tím, než vůbec email otevřu. Jediné, co mám nyní jako podmínku je, že textové odkazy již neposkytuji. Mám panel s ikony/logy partnerů, takže chci od každého jedině obrázek (šířka 200px, výška 20-200px, nejlépe průhledné pozadí, typ PNG). Do emailu ještě připište adresu vašeho webu, na kterou mám odkazovat (s nebo bez www) a popřípadě titulek k odkazu.

<a href='http://dominikfryc.cz' title='Osobní blog Dominika Fryče'><img src='http://dominikfryc.cz/images/logo.png' alt='Osobní blog Dominika Fryče' /></a>
<a href='http://dominikfryc.cz' title='Osobní blog Dominika Fryče'><img src='http://dominikfryc.cz/images/icon.png' alt='Osobní blog Dominika Fryče' /></a>

Na svůj web můžete použít jednu z těchto ikon. Titulek prosím v následujícím tvaru: Osobní blog Dominika Fryče. Odkaz na můj blog prosím bez www. Pod každým logem je kód, který můžete vložit do vaší stránky nebo si ikonu stáhněte. Budu rád za každého nového partnera mého blogu.


Tagy: blog odkazy reklama 

Podobné články

Poslední články

· Druhé narozeniny blogu (04.04.2015)
· První narozeniny blogu (04.04.2014)
· Co plánuji na rok 2014 (04.01.2014)
· Googlím, proč nejde Goog... (01.12.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (26.09.2016)
· Zahraniční stáž v Anglii... (15.07.2016)

Komentáře

 1. Carl114

  dne 15. květen 2013 18:35

  Hodně štěstí Úsměv. Doufám, že něco pěkného najdeš. To logo 88px se mi fakt líbí. Jen nevím jestli to dnes ještě někdo chce. Jo a taková chybička, když jdu na stránku s WWW tak dostanu přesměrování, ale pak má blog na konci dvě lomítka. Asi máš jedno přebytečné v htaccess Úsměv.

 2. Dominik Fryč

  dne 15. květen 2013 20:52

  Díky moc. Už mám pár lidí, snad jich bude v budoucnosti více. Jsem rád, že se ti ta malá ikonka líbí. Úsměv Také díky za upozornění, ani jsem si toho nevšiml, už opraveno. Potřeboval bych s tebou něco probrat, tak se když tak prosím stav zítra na Facebooku.

Přidat komentář

Jméno: *
Email: *
Webová stránka:
Komentář:
Vyhledávání
Autor blogu
Dominik Fryč
Dominik Fryč
Je mi 23 let, jsem bloger, student IT a baví mě webdesign.
Anketa
Máte v mobilu NFC?
TOP Články
Nejčtenější
TOP 10 Android a... (53847)
První zkušenost ... (48161)
Zombie apokalyps... (45503)
Android 6.0 Mars... (36744)
Rozdíl mezi geek... (32998)
Nejdiskutovanější
První zkušenost s ... (45)
Zombie apokalypsa 21... (36)
Proč je Windows 8 l... (22)
První rok studia ob... (13)
Rozdíl mezi geekem ... (11)
Komentáře
Dominik Fryč u článku
První rok studia oboru IT...
Kate u článku
První rok studia oboru IT...
Monika u článku
První zkušenost s eBay
Lenka u článku
Recenze autokempu ATC Merk...
Pavel Sobotka u článku
Budoucnost s Google Glass