Jak si založit vlastní eshop

Je jasné, že online byznys je budoucností. A pokud je oblast, která meziročně stále roste, je to samozřejmě oblast online nakupování. A tak je jasné, že mnoho podnikatelů chce být součástí tohoto trhu a kus daných zisků získat i pro sebe. A ačkoliv se zdá, že veškerá odvětví ovládají velcí hráči, rozhodně tomu tak není a i s novým eshopem lze začít poměrně rychle a jednoduše vydělávat.

Přečíst vše »

Jak najít ztracený smartphone

Ceny dnešních smartphonů se pohybují i přes 10 tisíc korun a není zrovna příjemný pocit, pokud zjistíte, že vám v kapse něco chybí. Ať už se jedná o krádež nebo ztrátu, můžete se na takovou situaci trochu připravit. Poradím vám kroky, které by bylo rozumné podniknout, a jak můžete své zařízení najít. Ovšem není to stoprocentní, pořád je možné, že už svého chytrého miláčka nikdy neuvidíte.

Přečíst vše »

Recenze kempu Trhovky

Za delší neaktivitu může i má dovolená na Orlíku v kempu Trhovky. Je to jeden z největších kempů v těchto krajinách a leží nedaleko Orlické přehrady. Byl jsem tu na týden stanovat, tak vám mohu shrnout, jak na mě kemp zapůsobil, jaké jsou tu a v okolí možnosti vyžití a zda bych ho doporučil i ostatním. Pokud rádi cestujete, můžete se podívat i na další mé recenze.

Přečíst vše »

První rok studia oboru IT

Před více než rokem jsem psal článek o přijetí na Střední průmyslovou školu v Mladé Boleslavi. Vybral jsem si obor Informační technologie. Po úspěšném absolvování prvního ročníku bych chtěl napsat, co jsem se naučil nebo spíš nenaučil, a jestli obor splnil má očekávání. Zároveň se mohou uchazeči o IT nebo budoucí studenti této školy dozvědět, co je čeká v prvním roce.

Přečíst vše »

Můj pohled na Google I/O 2014

Po roce Google opět pořádal v San Francisku vývojářskou konferenci Google I/O 2014. Ještě před konferencí mnoho portálů spekulovalo o tom, co nového Google představí a na co se můžeme těšit. Samotná konference proběhla 25. a 26. června, několik částí jsem sledoval v živém přenosu na oficiálních stránkách. Zajímaly mne hlavně přednášky o Androidu, který byl v podstatě hlavním tématem celé konference.

Přečíst vše »

Víkend ve Švýcarsku

Minulý víkend jsem strávil ve Švýcarsku. Byl to poznávací zájezd do Alpských oblastí a měst Davos a St. Moritz s italským Tiranem. Každý o Švýcarsku ví, že je to bohatá země s nádhernou přírodou, a tak jsem to jel okouknout na vlastní oči. Nechci tento článek psát jako deníček, chtěl bych se spíše podělit o věci, které mě velice překvapily a nadchly. Samozřejmě i o nádherné fotky krajin a 360° sférické fotky.

Přečíst vše »

Budoucnost chytré domácnosti

Nikdy mě moderní vychytávky typu chytrá konvice nezajímaly, ale poslední dobou přemýšlím nad budoucností chytré domácnosti aneb co všechno mohu ovládat smartphonem z pohodlí gauče v obýváku. Ona to vlastně není až taková budoucnost, některé věci, například rozsvícení pokoje pomocí smartphonu, je již dnes využívaných. Pojďme se tedy podívat, co by nám mohlo usnadnit život.

Přečíst vše »

Recenze Google Nexus 5

Už skoro dva měsíce jsem šťastným majitelem povedeného Korejce. Konkrétně tedy jednoho z TOP smartphonů na trhu, Google Nexus 5. Toužil jsem po něm už od podzimu a čekání se opravdu vyplatilo. Možná někomu přijde zbytečné dnes psát recenzi na tento kousek, když už každý jen čeká na nový Nexus 6. Ale i tak je to podle mě v tuto chvíli nejlepší smartphone v poměru cena/výkon.

Přečíst vše »

Svět bez internetu

Poslední měsíc si prožívám zrádné období bez internetu. Nejsem bez internetu úplně, ale i tak nemůžu více méně nic dělat. Chybí mi internet? Dobrá otázka, avšak nemůžu na ni jednoznačně odpovědět. Chybějí mi hry? Sám za sebe mohu říct, že po tuto dobu offline jsou hry to poslední, co mi schází. Nejvíce mě štve, že zrovna tento měsíc mám rozdělané projekty, na kterých nemůžu pohodlně pracovat.

Přečíst vše »

První zkušenost s eBay

Nikdy jsem si v zahraničí přes internet nic nekupoval. Zdálo se mi to drahé a komplikované, ani jsem o tom nic nevěděl. Nedávno jsem však četl několik článků, jak tím ušetřit stovky korun. Narazil jsem na eshop Amazon, který má levné produkty, ale poštovné do Česka je pak často dražší než samotný produkt. Proto jsem zvolil právě eBay, kde množství produktů disponuje dopravou zdarma.

Přečíst vše »
Vyhledávání
Autor blogu
Dominik Fryč
Dominik Fryč
Je mi 22 let, jsem bloger, student IT a baví mě webdesign.
Anketa
Máte v mobilu NFC?
Doporučuji
TOP Články
Nejčtenější
TOP 10 Android a... (53020)
První zkušenost ... (43163)
Zombie apokalyps... (42529)
Android 6.0 Mars... (35483)
Recenze autokemp... (26023)
Nejdiskutovanější
První zkušenost s ... (43)
Zombie apokalypsa 21... (36)
Proč je Windows 8 l... (22)
Android 6.0 Marshmal... (11)
První rok studia ob... (11)
Komentáře
Veverka Čiperka123 u článku
Rozdíl mezi geekem a nerde...
Samuel u článku
Rozdíl mezi geekem a nerde...
petr u článku
První zkušenost s eBay
Milan u článku
The Walking Dead 6. série...
Dominik Fryč u článku
První zkušenost s eBay
Partneři